Affliliate programy 1 Auto-moto 406 Autokozmetika a údržba 24 Automobily, Motorky 17 Pneumatiky a disky 24 Príslušenstvo 52 Bazáre, Aukcie 30 Bicykle a kolobežky 68 CD, DVD 34 Hudba 17 Darčekový tovar 507 Hodinky, Klenoty, bižutéria 186 Kvety 11 Dom, byt, záhrada 862 Bytový textil a doplnky 45 Domáce potreby 87 Nábytok a zariadenie 136 Osvetlenie 21 Stavebniny 146 Záhrada a exteriér 58 Drogéria, kozmetika 394 Parfémy, parfumérie 63 Starostlivosť o pleť a telo 60 Vlasová kozmetika 30 Elektronika, elektro 353 Audio, video, TV 49 Biela technika 34 Mobilné telefóny 89 Erotika 137 Foto – optika 111 Hobby a voľný čas 700 Army 13 Cestovanie 172 Kreatívna tvorba a hobby potreby 66 Rybárstvo a poľovníctvo 41 Starožitnosti, Umenie 62 Šport, turistika 251 Hračky, detský tovar 249 Bábätká a dojčenské potreby 37 Kočíky a autosedačky 19 Hry, hracie konzoly 72 Hudobné nástroje 4 Chovateľstvo, fauna, flóra 171 Akvaristika a teraristika 15 Potreby pre psov a mačky 56 Iné 77 Internet 99 Domény 3 E-shopové nástroje a platformy 7 Online platby 3 Kancelária 65 Kalendáre, diáre, plánovače 5 Kancelárska technika 10 Kancelárske potreby 26 Knihy 151 Obchodné domy 73 Oblečenie, obuv, móda 576 Dámske oblečenie 44 Módne doplnky 20 Obuv 36 Pánske oblečenie 6 Počítače 272 Hardware 80 Software 15 Výpočtová technika 85 Potraviny, nápoje 302 Káva a čaj 59 Víno a destiláty 34 Zdravá výživa, BIO potraviny 42 Reality, nehnuteľnosti 31 Služby, Reklama 195 Stávkovanie 7 Stroje, prístroje, nástroje 235 Ručné a elektrické náradie 60 Záhradná technika 17 Školské potreby 39 Aktovky a školské batohy 3 Špeciálne obchody 206 Vstupenky 6 Zbrane, strelivo 18 Zdravie 393 Doplnky výživy 130 Okuliare a kontaktné šošovky 10 Zdravotnícke a ortopedické pomôcky 42 Zľavové kupóny 10

Bezplatný technický a SEO audit e-shopu

Zadajte doménu e-shopu a do pár minút dostanete prehľad hlavných technických a SEO signálov s dôkazom ku každému nálezu. Ide o rýchly bezplatný beh, nie o kompletný audit ani priebežný monitoring.

Už len 22 dní do Black Friday. Máte pripravenú históriu vašich cien? Prečítajte si náš článok.
Už len 22 dní do Black Friday.

Nemáte ešte vyriešenú evidenciu histórie vašich cien? Plnú 30-dňovú históriu už nestihnete, ale nemali by ste to zasa odkladať: uvádzanie najnižšej ceny za posledných 30 dní pri zľavách patrí medzi povinnosti e-shopov. Excel alebo zošit nie je na to najlepšie riešenie. OmnibusPrice.eu (evidencia cien a widget pre Omnibus)

Audit je dokončený a výsledky sú pripravené.
Pri 3 kontrolách nebolo možné získať dostatok údajov na spoľahlivý automatický záver. Neznamená to chybu auditu ani negatívny nález.
Zobraziť 3 kontroly na preverenie

Tieto kontroly prebehli, ale neposkytli dostatok údajov na spoľahlivý záver. Technický identifikátor ukazuje, či sa pri opakovaných auditoch vracia tá istá situácia.

  • Nájdená stránka kategórieCATEGORY-PAGE
    Na manuálne preverenie · Technická kontrola

    Automatická kontrola nenašla dostatočne spoľahlivú reprezentatívnu stránku. Neznamená to, že taká stránka na e-shope neexistuje.

  • Nájdená produktová stránkaPRODUCT-PAGE
    Na manuálne preverenie · Technická kontrola

    Automatická kontrola nenašla dostatočne spoľahlivú reprezentatívnu stránku. Neznamená to, že taká stránka na e-shope neexistuje.

  • Ochrana e-mailu - DMARCDMARC-RECORD
    Na manuálne preverenie · DNS záznam

    Na kontrolovanej hlavnej doméne sa DMARC záznam nepodarilo potvrdiť. E-shop môže používať inú odosielaciu doménu, preto je potrebné manuálne overenie.

Uložený report z 4. 11. 2026 15:35. Výsledky sa samy neobnovujú, nové meranie spustíte tlačidlom. Ak ho spustíte do 24 hodín od posledného merania, použijú sa uložené výsledky.Spustiť nový audit
Celkovo
Priestor na zlepšenie

cestamineralov.sk

Automatická kontrola technických a SEO signálov vrátane laboratórneho merania Lighthouse a dostupných dát reálnych používateľov Chrome. Výsledok je orientačný: odlišuje potvrdené zistenia, neoverené oblasti a body, ktoré sa na web nevzťahujú.

Skóre technického stavu

76 / 100
Vážený podiel kontrol, ktoré vyšli v poriadku. Orientačný pomocný ukazovateľ, nie hodnotenie kvality e-shopu.
Dostupnosť a bezpečnosť
86 / 100
SEO a prehľadávanie
87 / 100
Rýchlosť
29 / 100
E-mail a DNS
100 / 100

Tri najrýchlejšie výhry

  1. Rýchlosť stránky - mobil (odhad hodiny až dni podľa príčiny, dopad vysoký, približne +8 bodov)
    Odstráňte najväčšie spomaľovače podľa merania Lighthouse (obrázky, skripty, odozva servera). Ako opraviť
  2. Bezpečnostné nastavenia servera (odhad okolo 30 min, dopad stredný, približne +6 bodov)
    Doplňte bezpečnostné hlavičky na serveri alebo CDN po overení kompatibility webu. Ako opraviť
  3. Rýchlosť stránky - počítač (odhad hodiny až dni podľa príčiny, dopad stredný, približne +6 bodov)
    Odstráňte najväčšie spomaľovače podľa merania Lighthouse. Ako opraviť

Odhad času platí pre bežný prípad a závisí od vášho systému; dopad vychádza z váhy kontroly. Výber zohľadňuje váhu a náročnosť, nie závažnosť nálezu.

Ako sa skóre počíta: metodika.

13
Bez potreby zásahu
6
Nálezy na riešenie
3
Na preverenie / bez dát
0
Nevzťahuje sa

Ako ste na tom oproti ostatným e-shopom

Z 16 vyhodnotených základných kontrol vám nevyšlo 5. Máte menej nesplnených kontrol než 29 % e-shopov v našich auditoch, rovnako veľa ako 21 % a viac než 50 % (z 6 464 domén).

Počet nesplnených základných kontrol na e-shop.

Rýchlosť na mobile: vaše skóre Lighthouse je 80, medián všetkých e-shopov je 64 (z 5 771 domén), teda ste nad mediánom.

Kategória Špeciálne obchody: Máte menej nesplnených kontrol než 22 % e-shopov v tejto kategórii, rovnako veľa ako 19 % a viac než 59 % (z 158 domén). Medián skóre na mobile v kategórii je 65, vaše 80.

Kontroly, ktoré väčšina e-shopov spĺňa a vy nie:

  • Úvodná stránka obsahuje štruktúrované dáta (JSON-LD) (spĺňa 63 % e-shopov)

Porovnanie je orientačné: vzorka nie je reprezentatívna pre všetky e-shopy a automatické kontroly overujú najmä prítomnosť, nie kvalitu. Ide o anonymné údaje z našich auditov, pozri štatistiky.

Najdôležitejšie nálezy

Prioritné technické, SEO a výkonnostné nálezy zoradené podľa priority a istoty merania. Laboratórne výsledky Lighthouse oddeľujeme od dát reálnych používateľov Chrome.

Technický / SEO nález
1. Jedna z kontrolovaných bezpečnostných HTTP hlavičiek nie je nastavená.
V odpovedi servera chýba Strict-Transport-Security. Ide o doplnkové vrstvy ochrany prehliadača, nie o priamy dôkaz problému s nákupným procesom alebo predajom. Odporúčame preveriť konfiguráciu webového servera alebo CDN a vhodné hlavičky doplniť po overení kompatibility webu.
Kontrola: SECURITY-HEADERS · Ako opraviť · Priorita: Nižšia priorita · Istota merania: Vysoká · Zmerané: 2026-11-04 14:35 UTC · https://www.cestamineralov.sk/
Rýchlosť stránky
2. Laboratórny test na mobile ukázal technické rezervy.
Lighthouse na simulovanom mobilnom zariadení nameral výkonnostné skóre 80/100; odporúčaný rozsah je 90 až 100 bodov. Na nízkom skóre sa podieľa: Largest Contentful Paint 3,92 s (dobrá hodnota najviac 2,50 s) - hlavný obsah sa vykreslí neskoro; Total Blocking Time 284 ms (dobrá hodnota najviac 200 ms) - JavaScript dlho blokuje hlavné vlákno. Výsledok poukazuje na technickú rezervu v podmienkach testu; nejde o meranie reálnych používateľov. Odporúčame prejsť konkrétne príležitosti v Lighthouse a podľa nich preveriť hlavný obrázok, kritické CSS, nepoužitý JavaScript, vyrovnávaciu pamäť a odpoveď servera.
Kontrola: PAGESPEED-MOBILE · Ako opraviť · Priorita: Nižšia priorita · Istota merania: Vysoká · Zmerané: 2026-11-04 14:35 UTC · https://www.cestamineralov.sk/
Rýchlosť stránky
3. Laboratórny test na počítači ukázal technické rezervy.
Lighthouse na simulovanom počítači nameral výkonnostné skóre 85/100; odporúčaný rozsah je 90 až 100 bodov. Na nízkom skóre sa podieľa: Cumulative Layout Shift 0,250 (dobrá hodnota najviac 0,10) - prvky stránky sa počas načítania posúvajú. Výsledok poukazuje na technickú rezervu v podmienkach testu; nejde o meranie reálnych používateľov. Odporúčame prejsť konkrétne príležitosti v Lighthouse a podľa nich preveriť hlavný obrázok, kritické CSS, nepoužitý JavaScript, vyrovnávaciu pamäť a odpoveď servera.
Kontrola: PAGESPEED-DESKTOP · Ako opraviť · Priorita: Nižšia priorita · Istota merania: Vysoká · Zmerané: 2026-11-04 14:35 UTC · https://www.cestamineralov.sk/
Technický / SEO nález
4. Na kontrolovanej stránke sme nenašli structured data vo formáte JSON-LD.
Automatická kontrola posudzovala JSON-LD v načítanom HTML. Jeho absencia sama osebe nepredstavuje potvrdený SEO ani AI problém. Vhodná schema.org značka však môže pomôcť pri jednoznačnej strojovej interpretácii obsahu. Odporúčame najprv určiť relevantný typ obsahu a až potom doplniť a validovať zodpovedajúce structured data.
Kontrola: HOMEPAGE-JSON-LD · Ako opraviť · Priorita: Nižšia priorita · Istota merania: Vysoká · Zmerané: 2026-11-04 14:35 UTC · https://www.cestamineralov.sk/
Technický / SEO nález
5. Na kontrolovanej stránke má časť obrázkov nevyplnený alternatívny text.
V načítanom HTML nemá vyplnený atribút alt 58 z 80 obrázkov (72 %). Pri významových obrázkoch môže chýbajúci popis znižovať zrozumiteľnosť pre používateľov čítačiek aj strojové spracovanie. Odporúčame rozlíšiť významové a dekoratívne obrázky: významovým doplniť stručný opis a dekoratívnym ponechať prázdny alt="".
Kontrola: HOMEPAGE-IMAGES-ALT · Ako opraviť · Priorita: Nižšia priorita · Istota merania: Vysoká · Zmerané: 2026-11-04 14:35 UTC · https://www.cestamineralov.sk/

Skontrolovali sme 22 oblasti. 13 výsledkov je bez potreby zásahu. Pri 6 kontrolách sme našli odchýlky, ktoré má zmysel riešiť. Pri 3 kontrolách nebolo možné urobiť spoľahlivý záver.

Podrobnejší platený audit

Chcete si spraviť detailný audit sami?

Rozšírený audit skontroluje väčšiu vzorku stránok, on-page a e-commerce SEO, výkon, prehliadač, bezpečnosť aj priority. Po dokončení dostanete súkromný report bez povinnej konzultácie.

  • 60 vysvetlených výsledkov v štyroch častiach: 56 meraných kontrol, priority, akčný plán a monitoring,
  • konkrétne hodnoty, odporúčané hranice a kroky nápravy,
  • súkromný odkaz doručený na e-mail z objednávky.

Sú pre vás výsledky príliš technické?

Snažili sme sa texty pripraviť zrozumiteľne pre každého. Ak však potrebujete pomôcť s ich interpretáciou, radi si s vami celý audit prejdeme krok za krokom na online stretnutí.

Prejsť výsledky spoločne

Rýchlosť stránky - laboratórny test (Lighthouse)

Laboratórne meranie na simulovanom mobilnom a počítačovom zariadení. Pomáha odhaliť technické rezervy v porovnateľných podmienkach, ale neopisuje priamo skúsenosť všetkých reálnych používateľov.

80
Mobil – výkonnostné skóre
Dobré ≥ 90 · Priemerné 50-89 · Slabé < 50 (z 0-100)
Nameraná hodnota je 80 / 100; odporúčaný rozsah je 90 až 100 bodov. Výsledok je mimo odporúčaného pásma, ale nejde sám osebe o dôkaz problému pri každej návšteve. Predstavuje technickú rezervu na preverenie. Čo metrika znamená: Skóre sumarizuje laboratórne metriky načítania na simulovanom zariadení; nie je to meranie reálnych používateľov. Odporúčaný ďalší krok: v detaile Lighthouse identifikovať najväčšie príležitosti a podľa výsledkov preveriť hlavný obrázok, kritické CSS, nepoužitý JavaScript, vyrovnávaciu pamäť a odpoveď servera.
SEO skóreDobré
100 / 100
Dobré ≥ 90 · Priemerné 50-89 · Slabé < 50 bodov zo 100.
Nameraná hodnota je 100 / 100; odporúčaný rozsah je 90 až 100 bodov. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: Skóre sumarizuje automatizované SEO kontroly Lighthouse; nie je to hodnotenie pozície vo vyhľadávači.
Largest Contentful Paint (LCP)Priemerné
3,92 s
Ako rýchlo sa vykreslí najväčší prvok stránky. Dobré ≤ 2,5 s · Slabé > 4,0 s.
Nameraná hodnota je 3,92 s; odporúčaný rozsah je najviac 2,5 s. Výsledok je mimo odporúčaného pásma, ale nejde sám osebe o dôkaz problému pri každej návšteve. Predstavuje technickú rezervu na preverenie. Čo metrika znamená: V tomto laboratórnom teste vyššia hodnota znamená neskoršie vykreslenie hlavného obrázka alebo obsahu. Odporúčaný ďalší krok: identifikovať LCP prvok a preveriť jeho veľkosť, prioritu načítania, odpoveď servera, kritické CSS a zdroje blokujúce vykreslenie.
Cumulative Layout Shift (CLS)Dobré
0,018
Koľko sa obsah pri načítaní neočakávane posúva. Dobré ≤ 0,1 · Slabé > 0,25.
Nameraná hodnota je 0,018; odporúčaný rozsah je najviac 0,10. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: V tomto laboratórnom teste vyššia hodnota znamená výraznejšie neočakávané posuny prvkov počas načítania.
Total Blocking Time (TBT)Priemerné
284 ms
Ako dlho bolo počas laboratórneho testu blokované hlavné vlákno prehliadača. Dobré ≤ 200 ms · Slabé > 600 ms.
Nameraná hodnota je 284 ms; odporúčaný rozsah je najviac 200 ms. Výsledok je mimo odporúčaného pásma, ale nejde sám osebe o dôkaz problému pri každej návšteve. Predstavuje technickú rezervu na preverenie. Čo metrika znamená: Vyššie TBT poukazuje na dlhé úlohy, počas ktorých simulované zariadenie nemôže plynulo spracovať interakciu. Odporúčaný ďalší krok: preveriť veľké JavaScript balíky, dlhé úlohy a skripty tretích strán; nepotrebné skripty odložiť a dlhú prácu rozdeliť.

Zdroj: laboratórne meranie Lighthouse na simulovanom zariadení a pripojení. Výsledok nepredstavuje dáta reálnych používateľov.

85
Počítač – výkonnostné skóre
Dobré ≥ 90 · Priemerné 50-89 · Slabé < 50 (z 0-100)
Nameraná hodnota je 85 / 100; odporúčaný rozsah je 90 až 100 bodov. Výsledok je mimo odporúčaného pásma, ale nejde sám osebe o dôkaz problému pri každej návšteve. Predstavuje technickú rezervu na preverenie. Čo metrika znamená: Skóre sumarizuje laboratórne metriky načítania na simulovanom zariadení; nie je to meranie reálnych používateľov. Odporúčaný ďalší krok: v detaile Lighthouse identifikovať najväčšie príležitosti a podľa výsledkov preveriť hlavný obrázok, kritické CSS, nepoužitý JavaScript, vyrovnávaciu pamäť a odpoveď servera.
SEO skóreDobré
100 / 100
Dobré ≥ 90 · Priemerné 50-89 · Slabé < 50 bodov zo 100.
Nameraná hodnota je 100 / 100; odporúčaný rozsah je 90 až 100 bodov. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: Skóre sumarizuje automatizované SEO kontroly Lighthouse; nie je to hodnotenie pozície vo vyhľadávači.
Largest Contentful Paint (LCP)Dobré
0,82 s
Ako rýchlo sa vykreslí najväčší prvok stránky. Dobré ≤ 2,5 s · Slabé > 4,0 s.
Nameraná hodnota je 0,82 s; odporúčaný rozsah je najviac 2,5 s. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: V tomto laboratórnom teste vyššia hodnota znamená neskoršie vykreslenie hlavného obrázka alebo obsahu.
Cumulative Layout Shift (CLS)Priemerné
0,250
Koľko sa obsah pri načítaní neočakávane posúva. Dobré ≤ 0,1 · Slabé > 0,25.
Nameraná hodnota je 0,250; odporúčaný rozsah je najviac 0,10. Výsledok je mimo odporúčaného pásma, ale nejde sám osebe o dôkaz problému pri každej návšteve. Predstavuje technickú rezervu na preverenie. Čo metrika znamená: V tomto laboratórnom teste vyššia hodnota znamená výraznejšie neočakávané posuny prvkov počas načítania. Odporúčaný ďalší krok: preveriť rozmery obrázkov a bannerov, rezervované miesto pre dynamický obsah a spôsob načítania webfontov.
Total Blocking Time (TBT)Dobré
114 ms
Ako dlho bolo počas laboratórneho testu blokované hlavné vlákno prehliadača. Dobré ≤ 200 ms · Slabé > 600 ms.
Nameraná hodnota je 114 ms; odporúčaný rozsah je najviac 200 ms. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: Vyššie TBT poukazuje na dlhé úlohy, počas ktorých simulované zariadenie nemôže plynulo spracovať interakciu.

Zdroj: laboratórne meranie Lighthouse na simulovanom zariadení a pripojení. Výsledok nepredstavuje dáta reálnych používateľov.

Skúsenosť reálnych návštevníkov (Chrome, posledných 28 dní)

Ak sú dostupné, údaje Chrome UX Report opisujú 75. percentil návštev v prehliadači Chrome za posledných 28 dní. Laboratórne a reálne dáta preto hodnotíme oddelene.

Úroveň dát: celá doména
Largest Contentful Paint (LCP), 75. percentilDobré
1,00 s
75 % reálnych návštev malo LCP pod touto hodnotou. Dobré ≤ 2,5 s · Slabé > 4,0 s (oficiálne prahy Core Web Vitals).
Nameraná hodnota je 1,00 s; odporúčaný rozsah je najviac 2,5 s. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: Hodnota p75 znamená, že 75 % návštev malo rovnaký alebo lepší výsledok a 25 % návštev horší výsledok.
Cumulative Layout Shift (CLS), 75. percentilDobré
0,010
Dobré ≤ 0,1 · Slabé > 0,25 (oficiálne prahy Core Web Vitals).
Nameraná hodnota je 0,010; odporúčaný rozsah je najviac 0,10. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: Vyššia hodnota ukazuje výraznejšie neočakávané posuny obsahu počas reálnych návštev.
Interaction to Next Paint (INP), 75. percentilDobré
175 ms
Ako rýchlo web reaguje na klik/dotyk. Dobré ≤ 200 ms · Slabé > 500 ms (oficiálne prahy Core Web Vitals).
Nameraná hodnota je 175 ms; odporúčaný rozsah je najviac 200 ms. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: Vyššia hodnota ukazuje pomalšiu vizuálnu reakciu po kliknutí, dotyku alebo písaní.
Time to First Byte (TTFB), 75. percentilDobré
498 ms
Ako rýchlo server odošle prvú odpoveď. Dobré ≤ 0,8 s · Slabé > 1,8 s.
Nameraná hodnota je 498 ms; odporúčaný rozsah je najviac 800 ms. Výsledok je v odporúčanom pásme. Túto oblasť aktuálne netreba riešiť prioritne. Čo metrika znamená: Vyššia hodnota ukazuje dlhšie čakanie prehliadača na prvú odpoveď ešte pred vykresľovaním.

Zdroj: Chrome UX Report, dáta reálnych používateľov za posledných 28 dní, 75. percentil.

Zobraziť technické detaily všetkých testov (pre pokročilých)
KontrolaStavPrioritaIstota meraniaZdrojCieľPlatnosť údaja
Dostupnosť webu a presmerovania Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Úvodná stránka - titulok stránky Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Úvodná stránka - popis pre vyhľadávače Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Úvodná stránka - hlavný nadpis Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Úvodná stránka - kanonická adresa Bez potreby zásahu Nižšia priorita Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Úvodná stránka - štruktúrované dáta Nález na riešenie Nižšia priorita Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Úvodná stránka - popisky obrázkov Nález na riešenie Nižšia priorita Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
História cien (Omnibus smernica EÚ) Nález na riešenie Nižšia priorita Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Zjednotenie www / bez www a http / https Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Súbor robots.txt Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://cestamineralov.sk/robots.txt Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Mapa stránok (sitemap.xml) Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://cestamineralov.sk/sitemap.xml Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Správne hlásenie neexistujúcich stránok Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola https://cestamineralov.sk/audit-check-7eeec6a1bd62 Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Nefunkčné odkazy na webe Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Technická kontrola Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Nájdená stránka kategórie Na manuálne preverenie Informačné Nízka Technická kontrola cestamineralov.sk Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Nájdená produktová stránka Na manuálne preverenie Informačné Nízka Technická kontrola cestamineralov.sk Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Bezpečnostný certifikát (HTTPS) Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Certifikát https://cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Bezpečnostné nastavenia servera Nález na riešenie Nižšia priorita Vysoká Technická kontrola https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Ochrana e-mailu - SPF Bez potreby zásahu Informačné Vysoká DNS záznam cestamineralov.sk Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Ochrana e-mailu - DMARC Na manuálne preverenie Informačné Nízka DNS záznam _dmarc.cestamineralov.sk Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Rýchlosť stránky - mobil Nález na riešenie Nižšia priorita Vysoká Rýchlosť (Lighthouse) https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Rýchlosť stránky - počítač Nález na riešenie Nižšia priorita Vysoká Rýchlosť (Lighthouse) https://www.cestamineralov.sk/ Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Skúsenosť reálnych návštevníkov Bez potreby zásahu Informačné Vysoká Reálni návštevníci (Chrome) cestamineralov.sk Zmerané 04.11.2026 14:35 UTC
Z 22 kontrol nebolo možné pri 3 kontrolách urobiť spoľahlivý záver. Tieto výsledky nepovažujeme za negatívny nález; zostávajú označené na manuálne preverenie alebo bez dostupných dát.
Čo môžete urobiť ďalej: Nie všetky nálezy treba riešiť okamžite. Výsledky môžete poslať vlastnému vývojárovi alebo marketingovému tímu ako podklad. Ak chcete, prioritné body vieme manuálne preveriť, vysvetliť ich v kontexte vášho e-shopu a pripraviť konkrétny postup opravy. Ak nemáte vlastný technický tím, dohodnuté úpravy vieme aj realizovať a následne monitorovať.

Chcete tieto nálezy vyriešiť?

Tím SEO a LLMO profesionálov z Consultee s.r.o. vám nálezy prejde, vysvetlí a pripraví konkrétny postup opravy.

Kontaktovať Consultee s.r.o.

Máte záujem o platený audit, ktorý vám pošleme do e-mailu?

Rozšírený audit vášho e-shopu s vysvetlenými kontrolami a krokmi nápravy vám doručíme ako súkromný report priamo do e-mailu.

Objednať platený audit
Od auditu k výsledkom

Nemáte čas ani chuť študovať audity a potrebujete výsledky?

Máme pre vás riešenie. Najskôr nastavíme pevné SEO základy a potom sa každý mesiac staráme o ďalší rast organickej návštevnosti.

1
Prvý mesiac

SEO Setup

Kompletný štart, ktorý z auditu vytvorí konkrétny plán a prvé vykonané zmeny.

  • audit technického stavu a indexácie,
  • analýza kľúčových slov, obsahu a AI intentu,
  • priority a prvý mesiac základnej implementácie.
2
Nasledujúce mesiace

SEO Monthly Management

Pravidelná správa SEO, vďaka ktorej sa nastavený základ ďalej rozvíja a výsledky sa priebežne vyhodnocujú.

  • technické a obsahové optimalizácie,
  • bezpečný linkbuilding,
  • sledovanie výkonu, reporting a konzultácia.
Pozrieť mesačnú správu SEO

27 rokov skúseností s internetovými projektmi. Spájame technické know-how, SEO, obsah a dáta tak, aby odporúčania nezostali iba v audite, ale premenili sa na reálnu prácu na vašom webe.

Objednať SEO Setup